Listy kandydatów przyjętych

Lista przyjętych
klasa: 1t [[O] Technik organizacji turystyki (ang-niem*)]

Nazwisko, Imię
Cychulski Krystian
Dąbkowski Jacek Piotr
Gadomski Jacek
Gajc Wiktoria
Kierzak Zofia
Kuczkowska Gabriela
Kunicki Franciszek Ryszard
Oponecka Natalia
Pytka Dominik
Skoczylas Marta
Stańczak Julia
Walkowska Klaudia

Lista przyjętych
klasa: 1te [[O] Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (ang-niem*)]

Nazwisko, Imię
Bednarek Mateusz
Bednarek Filip
Gniadzik Mikołaj
Grzelewski Jakub
Grzymkowski Mikołaj
Jędryka Bartosz
Jóźwiak Patryk
Kaszyńska Magdalena
Łój Maciej
Ratigowski Damian
Solecki Jakub
Średnicki Marcin Krzysztof
Wesołowski Kacper

Lista przyjętych
klasa: 1tg [[O] Technik żywienia i usług gastronomicznych (ang-niem*)]

Nazwisko, Imię
Cichowski Michał
Frelik Aleksandra
Korzeniecki Kuba
Kowalski Sebastian
Kozak Aleksandra
Kwiatkowska Julia
Mostowiec Zuzanna
Pokorska Patrycja
Swiergal Bartłomiej
Tyszkiewicz Zuzanna Nikola
Walkiewicz Natalia
Wasik Wiktoria
Woźnicki Michał
Zabielska Natalia
Zieliński Rafał

Lista przyjętych
klasa: 1ti [[O] Technik informatyk (ang-niem*)]

Nazwisko, Imię
Bielecki Krystian
Buczek Adam
Daab Filip
Daab Patryk
Durka Kilian
Galon Adrian
Lewtak Dominik
Łukasik Damian
Maciejewski Mateusz
Salwin Kacper
Zalewski Hubert

Lista przyjętych
klasa: 1f [[O] wielozawodowa (niem)]
Branżowa Szkoła I stopnia Legionowo

Nazwisko, Imię
Adamkiewicz Karolina
Andrzejewska Wiktoria
Broma Jakub
Cyprysiak Oskar Dariusz
Dłużniewski Maciej
Dobies Daniel
Falkiewicz Oskar
Galuba Maja
Grzymkowski Łukasz
Hofman Olaf
Kochanek Julia
Kolasiński Kamil
Kownacka Wiktoria
Krasicka Karina
Kuchta Łukasz
Laskowska Oliwia
Makarewicz Artur
Małż Emilia
Miecznik Aleksandra
Miklaszewski Hubert
Minias Przemysław Roman
Obidziński Damian
Olszewska Natalia
Osica Patrycja
Rączka Kamil
Rempalski Tomasz
Sałkowska Róża
Sawiak Amelia
Suchocki Oliwier
Szpakowska Oliwia
Szpakowska Weronika
Tański Filip
Truszkowska Michalina
Turski Szymon
Tuszyński Fabian
Wawrzeńczyk Marcel Jerzy
Winiarczyk Wiktoria