„Zdrowa Szkoła”

W związku z uczestnictwem w projekcie „Akademia Wiedzy o Zdrowiu” organizowanego przez Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, przystąpiliśmy do programu „Zdrowa Szkoła”. W ramach programu 22.03.2022 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty „na zamówienie”. Uczniowie pod kierunkiem pracowników Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie samodzielnie wykonali zapachowe świece w „pachnącym laboratorium”, zapoznali się z substancjami dodatkowymi w żywności, wykrywali różnice sensoryczne w różnych matrycach żywnościowych i w zależności od stężenia substancji dodatkowych oceniali akceptowalność sensoryczną wybranych produktów spożywczych oraz uczestniczyli w quizie wiedzy o zdrowiu.

Celem projektu „Akademia Wiedzy o Zdrowiu” jest propagowanie wśród młodzieży prozdrowotnych nawyków związanych ze stylem życia oraz wiedzy o zdrowiu z uwzględnieniem takich dziedzin jak:  dietetyka, chemia, chemia kosmetyczna, chemia żywności, kosmetologia, aktywność ruchowa, rozwój osobisty. Zajęcia prowadzone są przez kadrę dydaktyczną Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia oraz Partnerów Uczelni

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zapewnia rzetelne przygotowanie zawodowe oraz możliwość zdobycia szerokiej interdyscyplinarnej wiedzy w zakresie współczesnej kosmetologii, chemii ogólnej, chemii kosmetycznej, chemii żywności, dietetyki, inżynierii ochrony zdrowia i promocji.

WSIiZ w Warszawie oferuje nowoczesny i dostosowany do aktualnych wymogów rynku pracy program studiów podyplomowych, I i II stopnia, opracowany z naciskiem na praktykę: zajęcia kierunkowe i warsztatowe, a także praktyki w specjalistycznych placówkach partnerskich.

WSIiZ w Warszawie oferuje studia stacjonarne lub niestacjonarne, licencjackie i inżynierskie (I stopnia) na kierunkach: Kosmetologia, Dietetyka (ścieżka kształcenia dietetyka kliniczna lub dietetyka stosowana), Chemia ogólna, Chemia żywności (ścieżka kształcenia jakość i bezpieczeństwo żywności), Chemia kosmetyczna, Inżynieria ochrony zdrowia i promocja (ścieżka kształcenia bezpieczeństwo produktu kosmetycznego, bezpieczeństwo żywności). Studia magisterskie (II stopnia) na kierunkach: Dietetyka, Kosmetologia (ścieżka kształcenia kosmetologia bioestetyczna, kosmetologia kliniczna, manager produktu kosmetycznego, podologia), Technologia kosmetyku.

WSIiZ posiada również bogatą ofertę studiów podyplomowych (niestacjonarne): Biotechnologia w kosmetologii, Detergenty, środki czystości i produkty chemii gospodarczej, Dietetyka, HI TECH w kosmetologii, Kosmetologia bioestetyczna, Kosmetologia stosowana, Podologia, Spa&Wellness, Technologia produkcji kosmetyków, Trychologia kosmetologiczna, Żywność, suplementy diety i produkty kosmetyczne.

dav
sdr
Skip to content