Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich w Powiatowym Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie

Czytając i obchodząc Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich 2021, możemy otworzyć się na innych pomimo dystansu i podróżować dzięki wyobraźni.

Przy okazji święta resort kultury podaje wyniki badań czytelnictwa. Jak wynika z raportu Biblioteki Narodowej wskaźniki czytelnictwa w Polsce są stabilne. Od 2019 roku obserwujemy trwałe zatrzymanie spadkowego trendu czytelnictwa w Polsce, a nawet niewielki wzrost deklaracji czytelniczych.

W tym roku zapraszam uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w ankiecie czytelniczej, która ukaże nam czy wpisujemy się w trend wzrostowy czytelnictwa.

Każdy, kto weźmie udział w ankiecie otrzyma kolorową zakładkę wybraną przez siebie i weźmie udział w losowaniu trzech nagród – niespodzianek.

Termin wypełnienia ankiety upłynie 28 kwietnia, w dniu otwartym szkoły wylosowane zostaną nagrody niespodzianki, które rozdamy jak najszybciej.

ZAPRASZAM

LINK DO ANKIETY DLA UCZNIÓW – https://forms.office.com/r/AaeFChfyAn LINK DO ANKIETY DLA NAUCZYCIELI – https://forms.office.com/r/vgeSetBQar

Skip to content